FCI11N60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FCI11N60
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 11A I2PAK
Φύλλα δεδομένων: FCI11N60.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCI11N60
Αριθμός εξαρτήματος FCI11N60 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 11A I2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4743 pcs Φύλλο δεδομένων FCI11N60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I2PAK (TO-262)
Σειρά SuperFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 5.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 125W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1490pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 52nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 11A (Tc) 125W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)