FCH072N60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCH072N60 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FCH072N60
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 52A TO247
Φύλλα δεδομένων: FCH072N60.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCH072N60
Αριθμός εξαρτήματος FCH072N60 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 52A TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13548 pcs Φύλλο δεδομένων FCH072N60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247
Σειρά SuperFET® II Rds On (Max) @ Id, Vgs 72 mOhm @ 26A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 481W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5890pF @ 380V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 125nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 52A (Tc) 481W (Tc) Through Hole TO-247
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 52A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FCH041N65F-F085
FCH041N65F-F085
Περιγραφή: MOSFET N-CH 650V 76A TO247
Σε απόθεμα: 9871 pcs
Κατεβάστε: FCH041N65F-F085.pdf
RFQ
FCH043N60
FCH043N60
Περιγραφή: MOSFET N-CH 600V 75A TO247
Σε απόθεμα: 9553 pcs
Κατεβάστε: FCH043N60.pdf
RFQ
FCH072N60F
FCH072N60F