FCB11N60TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCB11N60TM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 11A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: FCB11N60TM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCB11N60TM
Αριθμός εξαρτήματος FCB11N60TM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 11A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31944 pcs Φύλλο δεδομένων FCB11N60TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D²PAK
Σειρά SuperFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 5.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 125W (Tc) Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα FCB11N60TMDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 52 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1490pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 52nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 11A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount D²PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 11A (Tc) Αριθμός μέρους βάσης FCB11N60