DM74ALS240AWMX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: DM74ALS240AWMX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DM74ALS240AWMX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5272 pcs Φύλλο δεδομένων DM74ALS240AWMX.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Σειρά 74ALS Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Buffer, Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 15mA, 24mA