D44H10TU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: D44H10TU
Περιγραφή προϊόντος TRANS NPN 80V 8A TO-220
Φύλλα δεδομένων: D44H10TU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D44H10TU
Αριθμός εξαρτήματος D44H10TU Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TRANS NPN 80V 8A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5070 pcs Φύλλο δεδομένων D44H10TU.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 80V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic -
transistor Τύπος NPN Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα - Μετάβαση -
Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 8A Through Hole TO-220-3 DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce -
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) - Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 8A
Αριθμός μέρους βάσης D44H
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D44C-R1LD
D44C-R1LD
Κατασκευαστές: Cherry Switches (ZF Electronics)
Περιγραφή: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Σε απόθεμα: 6002 pcs
Κατεβάστε: D44C-R1LD.pdf
RFQ
D44C8
D44C8
Περιγραφή: TRANS NPN 60V 4A TO-220
Σε απόθεμα: 68835 pcs
Κατεβάστε: D44C8.pdf
RFQ
D44H11
D44H11
Κατασκευαστές: Fairchild/ON Semiconductor
Περιγραφή: TRANS NPN 80V 10A TO-220
Κατεβάστε: D44H11.pdf
Περιγραφή: TRANS NPN 80V 10A TO220AB
Κατεβάστε: D44H11.pdf
D44H11FP
D44H11FP
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: TRANS NPN 80V 10A TO-220FP
Κατεβάστε: D44H11FP.pdf