CS8101YTVA5
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
CS8101YTVA5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 5V 100MA TO220-5
Φύλλα δεδομένων: CS8101YTVA5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CS8101YTVA5
Αριθμός εξαρτήματος CS8101YTVA5 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC REG LIN 5V 100MA TO220-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4814 pcs Φύλλο δεδομένων CS8101YTVA5.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 100mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-5 Vertical Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-5 Formed Leads PSRR 75dB (120Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα CS8101YTVA5OS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 100mA TO-220-5 Vertical Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 20mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 140µA Τρέχουσες - εξόδου 100mA