CS7054YDWR16
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MOTOR CONTROLLER PAR 16SOIC
Φύλλα δεδομένων: CS7054YDWR16.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CS7054YDWR16
Αριθμός εξαρτήματος CS7054YDWR16 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5157 pcs Φύλλο δεδομένων CS7054YDWR16.pdf
Τάσης - Προμήθεια 8 V ~ 16 V Τάση - Φορτίο -
Τεχνολογία Power MOSFET Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC
Βήμα Ανάλυση - Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Διαμόρφωση εξόδου Pre-Driver - Low Side Αλλα ονόματα CS7054YDWR16OSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount