BZX85C3V9TR
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C3V9TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.9V 1W DO41
Φύλλα δεδομένων: BZX85C3V9TR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX85C3V9TR
Αριθμός εξαρτήματος BZX85C3V9TR Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 3.9V 1W DO41 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4947 pcs Φύλλο δεδομένων BZX85C3V9TR.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.9V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης BZX85C3V9
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX85C3V9
BZX85C3V9
Σε απόθεμα: 1189667 pcs
Κατεβάστε: BZX85C3V9.pdf
RFQ
BZX85C3V9_T50R
BZX85C3V9_T50R
Σε απόθεμα: 5419 pcs
Κατεβάστε: BZX85C3V9_T50R.pdf
RFQ
BZX85C3V9 R0G
BZX85C3V9 R0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.9V 1.3W DO204AL
Κατεβάστε: BZX85C3V9 R0G.pdf
BZX85C3V9_T50A
BZX85C3V9_T50A
Κατεβάστε: BZX85C3V9_T50A.pdf
BZX85C3V6_T50R
BZX85C3V6_T50R
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.6V 1W DO41
Κατεβάστε: BZX85C3V6_T50R.pdf
BZX85C43 R0G
BZX85C43 R0G
Περιγραφή: DIODE ZENER 43V 1.3W DO204AL
Κατεβάστε: BZX85C43 R0G.pdf
BZX85C43 A0G
BZX85C43 A0G
Κατεβάστε: BZX85C43 A0G.pdf
BZX85C3V9-TAP
BZX85C3V9-TAP
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.9V 1.3W DO41
Κατεβάστε: BZX85C3V9-TAP.pdf
BZX85C3V9-TR
BZX85C3V9-TR
Κατεβάστε: BZX85C3V9-TR.pdf
BZX85C43-TAP
BZX85C43-TAP
Περιγραφή: DIODE ZENER 43V 1.3W DO41
Κατεβάστε: BZX85C43-TAP.pdf
BZX85C43
BZX85C43
Περιγραφή: DIODE ZENER 43V 1W DO41
Κατεβάστε: BZX85C43.pdf
BZX85C3V9 A0G
BZX85C3V9 A0G
Κατεβάστε: BZX85C3V9 A0G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών