BZX85C39
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C39 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BZX85C39
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 39V 1W DO41
Φύλλα δεδομένων: BZX85C39.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX85C39
Αριθμός εξαρτήματος BZX85C39 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 39V 1W DO41 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5334 pcs Φύλλο δεδομένων BZX85C39.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 39V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά - Ισχύς - Max 1W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 45 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 39V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 27V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX85C36-TR
BZX85C36-TR
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: DIODE ZENER 36V 1.3W DO41
Σε απόθεμα: 918613 pcs
Κατεβάστε: BZX85C36-TR.pdf
RFQ
BZX85C39_T50R
BZX85C39_T50R
Σε απόθεμα: 5403 pcs
Κατεβάστε: BZX85C39_T50R.pdf
RFQ
BZX85C39_T50A
BZX85C39_T50A
Κατεβάστε: BZX85C39_T50A.pdf
BZX85C39-TR
BZX85C39-TR
Περιγραφή: DIODE ZENER 39V 1.3W DO41
Κατεβάστε: BZX85C39-TR.pdf
BZX85C36 R0G
BZX85C36 R0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER 36V 1.3W DO204AL
Κατεβάστε: BZX85C36 R0G.pdf
BZX85C36-TAP
BZX85C36-TAP
Κατεβάστε: BZX85C36-TAP.pdf
BZX85C36_T50A
BZX85C36_T50A
Περιγραφή: DIODE ZENER 36V 1W DO41
Κατεβάστε: BZX85C36_T50A.pdf
BZX85C36
BZX85C36
Κατεβάστε: BZX85C36.pdf
BZX85C36 A0G
BZX85C36 A0G
Κατεβάστε: BZX85C36 A0G.pdf
BZX85C39-TAP
BZX85C39-TAP
Κατεβάστε: BZX85C39-TAP.pdf
BZX85C39 R0G
BZX85C39 R0G
Περιγραφή: DIODE ZENER 39V 1.3W DO204AL
Κατεβάστε: BZX85C39 R0G.pdf
BZX85C39 A0G
BZX85C39 A0G
Κατεβάστε: BZX85C39 A0G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών