BZX84C3V6LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84C3V6LT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.6V 225MW SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: BZX84C3V6LT1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84C3V6LT1G
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C3V6LT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V 225MW SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5108575 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C3V6LT1G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 (TO-236)
Σειρά - Ισχύς - Max 225mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα BZX84C3V6LT1GOSTR Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 90 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.6V 225mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης BZX84C3V6