BZX84C30LT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84C30LT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 30V 225MW SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: BZX84C30LT1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84C30LT1
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C30LT1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 30V 225MW SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4449 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C30LT1.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 30V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±7% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 (TO-236)
Σειρά - Ισχύς - Max 225mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα BZX84C30LT1OSTR Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 80 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 30V 225mW ±7% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 21V
Αριθμός μέρους βάσης BZX84C30
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX84C30T-7-F
BZX84C30T-7-F
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: DIODE ZENER 30V 150MW SOT523
Σε απόθεμα: 939012 pcs
Κατεβάστε: BZX84C30T-7-F.pdf
RFQ
BZX84C30-G3-18
BZX84C30-G3-18
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
Σε απόθεμα: 1856106 pcs
Κατεβάστε: BZX84C30-G3-18.pdf
RFQ
BZX84C30LT1G
BZX84C30LT1G