BZX84C27LT3G
ON SemiconductorON Semiconductor
BZX84C27LT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 27V 225MW SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: BZX84C27LT3G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84C27LT3G
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C27LT3G Κατασκευαστής ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 27V 225MW SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4843 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C27LT3G.pdf
Τάσης - Απομόνωση 80 Ohm Τάσης - Ανάλυση SOT-23-3 (TO-236)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 225mW Πόλωση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZX84C27LT3G
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 27V Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 225mW ±7% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±7% Διαμόρφωση δίοδος 50nA @ 18.9V
Περιγραφή DIODE ZENER 27V 225MW SOT23-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 900mV @ 10mA