BZX84C20LT3
ON SemiconductorON Semiconductor
BZX84C20LT3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: BZX84C20LT3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84C20LT3
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C20LT3 Κατασκευαστής ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5320 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C20LT3.pdf
Τάσης - Απομόνωση 55 Ohm Τάσης - Ανάλυση SOT-23-3 (TO-236)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 225mW Πόλωση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZX84C20LT3
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 20V Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 225mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±6% Διαμόρφωση δίοδος 50nA @ 14V
Περιγραφή DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 900mV @ 10mA