BZX84C12LT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84C12LT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 12V 225MW SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: BZX84C12LT1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84C12LT1
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C12LT1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 12V 225MW SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4818 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C12LT1.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 12V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 (TO-236)
Σειρά - Ισχύς - Max 250mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα BZX84C12LT1OSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 25 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 12V 250mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 8V
Αριθμός μέρους βάσης BZX84C12
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX84C12S-7
BZX84C12S-7
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT363
Σε απόθεμα: 797956 pcs
Κατεβάστε: BZX84C12S-7.pdf
RFQ
BZX84C12LT1G
BZX84C12LT1G
Περιγραφή: DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3