BZX84B27LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84B27LT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 27V 250MW SOT23
Φύλλα δεδομένων: BZX84B27LT1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84B27LT1G
Αριθμός εξαρτήματος BZX84B27LT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 27V 250MW SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3345465 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84B27LT1G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 27V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 (TO-236)
Σειρά - Ισχύς - Max 250mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα BZX84B27LT1G-ND
BZX84B27LT1GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 80 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 27V 250mW ±2% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 18.9V