BZX79C6V8
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C6V8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BZX79C6V8
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35
Φύλλα δεδομένων: BZX79C6V8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79C6V8
Αριθμός εξαρτήματος BZX79C6V8 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2406353 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79C6V8.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.5V @ 100mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-35
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 6.8V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2µA @ 4V
Αριθμός μέρους βάσης BZX79C6V8
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79C6V2 A0G
BZX79C6V2 A0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
Σε απόθεμα: 2250771 pcs
Κατεβάστε: BZX79C6V2 A0G.pdf
RFQ
BZX79C5V6_T50R
BZX79C5V6_T50R
Περιγραφή: DIODE ZENER 5.6V 500MW DO35
Κατεβάστε: BZX79C5V6_T50R.pdf
RFQ
BZX79C6V2-T50A
BZX79C6V2-T50A
Κατεβάστε: BZX79C6V2-T50A.pdf
BZX79C5V6TR
BZX79C5V6TR
Κατεβάστε: BZX79C5V6TR.pdf
BZX79C6V8_T50R
BZX79C6V8_T50R
Κατεβάστε: BZX79C6V8_T50R.pdf
BZX79C7V5
BZX79C7V5
Περιγραφή: DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35
Κατεβάστε: BZX79C7V5.pdf
BZX79C6V8-T50A
BZX79C6V8-T50A