BZX79C39
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C39 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BZX79C39
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 39V 500MW DO35
Φύλλα δεδομένων: BZX79C39.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79C39
Αριθμός εξαρτήματος BZX79C39 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 39V 500MW DO35 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2373153 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79C39.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 39V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.5V @ 100mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-35
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 130 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 39V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 27.3V
Αριθμός μέρους βάσης BZX79C39
Σχετικά προϊόντα
BZX79C39 A0G
BZX79C39 A0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Σε απόθεμα: 2388876 pcs
Κατεβάστε: BZX79C39 A0G.pdf
RFQ
BZX79C36_T50R
BZX79C36_T50R
Περιγραφή: DIODE ZENER 36V 500MW DO35
Κατεβάστε: BZX79C36_T50R.pdf
RFQ
BZX79C3V0
BZX79C3V0
Περιγραφή: DIODE ZENER 3V 500MW DO35
Κατεβάστε: BZX79C3V0.pdf
BZX79C3V0_T50A
BZX79C3V0_T50A
Κατεβάστε: BZX79C3V0_T50A.pdf
BZX79C33-T50A
BZX79C33-T50A
Περιγραφή: DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Κατεβάστε: BZX79C33-T50A.pdf
BZX79C33_T50R
BZX79C33_T50R
Κατεβάστε: BZX79C33_T50R.pdf
BZX79C36
BZX79C36
Κατεβάστε: BZX79C36.pdf
BZX79C36-T50A
BZX79C36-T50A
Κατεβάστε: BZX79C36-T50A.pdf
BZX79C36 A0G
BZX79C36 A0G
Κατεβάστε: BZX79C36 A0G.pdf
BZX79C3V0_T50R
BZX79C3V0_T50R
Κατεβάστε: BZX79C3V0_T50R.pdf
BZX79C39_T50R
BZX79C39_T50R
Κατεβάστε: BZX79C39_T50R.pdf
BZX79C3V0 A0G
BZX79C3V0 A0G
Κατεβάστε: BZX79C3V0 A0G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών