BZX55C7V5
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C7V5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BZX55C7V5
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35
Φύλλα δεδομένων: BZX55C7V5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX55C7V5
Αριθμός εξαρτήματος BZX55C7V5 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4281 pcs Φύλλο δεδομένων BZX55C7V5.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.3V @ 100mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-35
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 7 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 7.5V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 5V
Σχετικά προϊόντα
BZX55C75 A0G
BZX55C75 A0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Σε απόθεμα: 2371291 pcs
Κατεβάστε: BZX55C75 A0G.pdf
RFQ
BZX55C7V5-TR
BZX55C7V5-TR
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 3348520 pcs
Κατεβάστε: BZX55C7V5-TR.pdf
RFQ
BZX55C8V2
BZX55C8V2
Περιγραφή: DIODE ZENER 8.2V 500MW DO35
Κατεβάστε: BZX55C8V2.pdf
BZX55C75-TR
BZX55C75-TR
Κατεβάστε: BZX55C75-TR.pdf
BZX55C7V5-TAP
BZX55C7V5-TAP
Κατεβάστε: BZX55C7V5-TAP.pdf
BZX55C7V5 A0G
BZX55C7V5 A0G
Κατεβάστε: BZX55C7V5 A0G.pdf
BZX55C6V8_T50R
BZX55C6V8_T50R
Περιγραφή: DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35
Κατεβάστε: BZX55C6V8_T50R.pdf
BZX55C75-TAP
BZX55C75-TAP
Κατεβάστε: BZX55C75-TAP.pdf
BZX55C7V5_T50A
BZX55C7V5_T50A
Κατεβάστε: BZX55C7V5_T50A.pdf
BZX55C7V5_T50R
BZX55C7V5_T50R
Κατεβάστε: BZX55C7V5_T50R.pdf
BZX55C6V8_T26A
BZX55C6V8_T26A
Κατεβάστε: BZX55C6V8_T26A.pdf
BZX55C6V8_T50A
BZX55C6V8_T50A
Κατεβάστε: BZX55C6V8_T50A.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών