BZX55C5V1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C5V1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BZX55C5V1
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 5.1V 500MW DO35
Φύλλα δεδομένων: BZX55C5V1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX55C5V1
Αριθμός εξαρτήματος BZX55C5V1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 5.1V 500MW DO35 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4777 pcs Φύλλο δεδομένων BZX55C5V1.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.3V @ 100mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-35
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 35 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 5.1V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης BZX55C5V1
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX55C56
BZX55C56
Περιγραφή: DIODE ZENER 56V 500MW DO35
Σε απόθεμα: 5975 pcs
Κατεβάστε: BZX55C56.pdf
RFQ
BZX55C56 A0G
BZX55C56 A0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Σε απόθεμα: 2107703 pcs
Κατεβάστε: BZX55C56 A0G.pdf
RFQ
BZX55C5V1_T50A
BZX55C5V1_T50A
Κατεβάστε: BZX55C5V1_T50A.pdf
BZX55C5V1 A0G
BZX55C5V1 A0G
Κατεβάστε: BZX55C5V1 A0G.pdf
BZX55C56_T50R
BZX55C56_T50R
Κατεβάστε: BZX55C56_T50R.pdf
BZX55C5V6
BZX55C5V6
Κατεβάστε: BZX55C5V6.pdf
BZX55C5V1-TR
BZX55C5V1-TR
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: BZX55C5V1-TR.pdf
BZX55C5V1-TAP
BZX55C5V1-TAP
Κατεβάστε: BZX55C5V1-TAP.pdf
BZX55C56_T50A
BZX55C56_T50A
Κατεβάστε: BZX55C56_T50A.pdf
BZX55C5V1_T50R
BZX55C5V1_T50R
Κατεβάστε: BZX55C5V1_T50R.pdf
BZX55C56-TAP
BZX55C56-TAP