BAV70WT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BAV70WT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BAV70WT1G
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE DUAL SW 100V 200MA SOT323
Φύλλα δεδομένων: BAV70WT1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BAV70WT1G
Αριθμός εξαρτήματος BAV70WT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE DUAL SW 100V 200MA SOT323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4459112 pcs Φύλλο δεδομένων BAV70WT1G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.25V @ 150mA Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-323 Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 6ns
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323
Αλλα ονόματα BAV70WT1GOSTR Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 100V 200mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 200mA (DC) Αριθμός μέρους βάσης BAV70W
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BAV74
BAV74
Περιγραφή: DIODE ARRAY GP 50V 200MA SOT23-3
Κατεβάστε: BAV74.pdf
RFQ
BAV70_D87Z
BAV70_D87Z
Περιγραφή: DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3
Κατεβάστε: BAV70_D87Z.pdf
RFQ
BAV70WQ-7-F
BAV70WQ-7-F
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: DIODE ARRAY GP 75V 150MA SOT323
Κατεβάστε: BAV70WQ-7-F.pdf
BAV70WT-TP
BAV70WT-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Κατεβάστε: BAV70WT-TP.pdf
BAV70_S00Z
BAV70_S00Z
Περιγραφή: DIODE DUAL IN 70V 200MA SOT-23
Κατεβάστε: BAV70_S00Z.pdf
BAV70W/ZLX
BAV70W/ZLX
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: DIODE ARRAY GEN PURP 100V SOT323
Κατεβάστε:
BAV70WH6327XTSA1
BAV70WH6327XTSA1
Κατασκευαστές: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή: DIODE ARRAY GP 80V 200MA SOT323
Κατεβάστε: BAV70WH6327XTSA1.pdf
BAV70_L99Z
BAV70_L99Z
Κατεβάστε: BAV70_L99Z.pdf
BAV70WH6433XTMA1
BAV70WH6433XTMA1
Κατεβάστε: BAV70WH6433XTMA1.pdf
BAV70WTR
BAV70WTR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: DIODE STANDARD 75V 150MA SOT323
Κατεβάστε: BAV70WTR.pdf
BAV74,215
BAV74,215
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: DIODE ARRAY GP 50V 215MA SOT23
Κατεβάστε: BAV74,215.pdf
BAV70WE6327BTSA1
BAV70WE6327BTSA1
Κατεβάστε: BAV70WE6327BTSA1.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών