ADP3806JRU-12.6-R7
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CHARGER LI-ION 12.6V 24-TSSOP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADP3806JRU-12.6-R7 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC CHARGER LI-ION 12.6V 24-TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4855 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Προμήθεια (Max) 20V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-TSSOP
Σειρά - Προγραμματιζόμενα χαρακτηριστικά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Αλλα ονόματα ADP3806JRU-12.6R7 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 100°C (TA)
Αριθμό των κυττάρων - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant διασύνδεση -
Προστασία σφαλμάτων - Λεπτομερής περιγραφή Charger IC Lithium Ion 24-TSSOP
Τρέχουσα - Φόρτιση Constant - Programmable Φορτίστε Τρέχουσα - Max -
Τάση μπαταρίας 12.6V Χημεία μπαταρίας Lithium Ion