74LCX240WMX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: 74LCX240WMX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74LCX240WMX
Αριθμός εξαρτήματος 74LCX240WMX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 123525 pcs Φύλλο δεδομένων 74LCX240WMX.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Σειρά 74LCX Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Αλλα ονόματα 74LCX240WMXCT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Στοιχείων 2 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks λογική Τύπος Buffer, Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA