74LCX240MTC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 74LCX240MTC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1825 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74LCX240MTC
Αριθμός εξαρτήματος 74LCX240MTC Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 266413 pcs Φύλλο δεδομένων 74LCX240MTC.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-TSSOP
Σειρά 74LCX Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
λογική Τύπος Buffer, Inverting Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA Αριθμός μέρους βάσης 74LCX240