74LCX16240MEAX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74LCX16240MEAX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP
Φύλλα δεδομένων: 74LCX16240MEAX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 74LCX16240MEAX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5151 pcs Φύλλο δεδομένων 74LCX16240MEAX.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-SSOP
Σειρά 74LCX Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 4
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Buffer, Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA