74F646MSAX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SSOP
Φύλλα δεδομένων: 74F646MSAX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74F646MSAX
Αριθμός εξαρτήματος 74F646MSAX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3978 pcs Φύλλο δεδομένων 74F646MSAX.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-SSOP
Σειρά 74F Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 1
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Transceiver, Non-Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SSOP Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 15mA, 64mA