74F579SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F579SJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 74F579SJ
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC COUNTER BINARY 8-BIT 20SOP
Φύλλα δεδομένων: 74F579SJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74F579SJ
Αριθμός εξαρτήματος 74F579SJ Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5896 pcs Φύλλο δεδομένων 74F579SJ.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5V ~ 5.5V Trigger Τύπος Positive Edge
Συγχρονισμός - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOP
Σειρά 74F Επαναφορά Synchronous
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός Στοιχείων 1