74F573SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F573SJX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 74F573SJX
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC LATCH OCTAL D TYPE 3ST 20SOP
Φύλλα δεδομένων: 74F573SJX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74F573SJX
Αριθμός εξαρτήματος 74F573SJX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5453 pcs Φύλλο δεδομένων 74F573SJX.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOP
Σειρά 74F Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Τύπος εξόδου Tri-State
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος D-Type Transparent Latch
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant ανεξάρτητα κυκλώματα 1
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 3mA, 24mA Κύκλωμα 8:8