74F521SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F521SJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 74F521SJ
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOP
Φύλλα δεδομένων: 74F521SJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74F521SJ
Αριθμός εξαρτήματος 74F521SJ Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4030 pcs Φύλλο δεδομένων 74F521SJ.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τύπος Identity Comparator
Σειρά 74F Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Λειτουργία εξόδου A=B
Παραγωγή Active Low Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Αριθμός Bits 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 10ns @ 5V, 50pF
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1mA, 20mA Αριθμός μέρους βάσης 74F521