74F377SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F377SJX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 74F377SJX
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOP
Φύλλα δεδομένων: 74F377SJX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74F377SJX
Αριθμός εξαρτήματος 74F377SJX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4438 pcs Φύλλο δεδομένων 74F377SJX.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τύπος D-Type
Trigger Τύπος Positive Edge Σειρά 74F
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Τύπος εξόδου Non-Inverted Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός Στοιχείων 1 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 8
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 7ns @ 5V, 50pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λειτουργία Standard Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 48mA
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1mA, 20mA Συχνότητα ρολογιού 130MHz