74F280SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F280SJX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 74F280SJX
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC 9-BIT GEN/CHKER 14SOP
Φύλλα δεδομένων: 74F280SJX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74F280SJX
Αριθμός εξαρτήματος 74F280SJX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5357 pcs Φύλλο δεδομένων 74F280SJX.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5V ~ 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-SOP
Σειρά 74F Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 9-Bit τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Parity Generator/Checker
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1mA, 20mA Αριθμός μέρους βάσης 74F280