74F245SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F245SJX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 74F245SJX
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOP
Φύλλα δεδομένων: 74F245SJX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74F245SJX
Αριθμός εξαρτήματος 74F245SJX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4775 pcs Φύλλο δεδομένων 74F245SJX.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOP
Σειρά 74F Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 1
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Transceiver, Non-Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SOP Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 3mA, 24mA; 15mA, 64mA
Αριθμός μέρους βάσης 74F245
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
74F245SJ
74F245SJ