74F244SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F244SJX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 74F244SJX
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SOP
Φύλλα δεδομένων: 74F244SJX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74F244SJX
Αριθμός εξαρτήματος 74F244SJX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4188 pcs Φύλλο δεδομένων 74F244SJX.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOP
Σειρά 74F Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Buffer, Non-Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOP Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 3mA, 64mA