74F153SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F153SJX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 74F153SJX
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MULTIPLEXER DUAL 4INPUT 16SOP
Φύλλα δεδομένων: 74F153SJX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74F153SJX
Αριθμός εξαρτήματος 74F153SJX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4663 pcs Φύλλο δεδομένων 74F153SJX.pdf
Τάση τροφοδοσίας Πηγή Single Supply Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τύπος Multiplexer Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOP
Σειρά 74F Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant ανεξάρτητα κυκλώματα 1
Λεπτομερής περιγραφή Multiplexer 2 x 4:1 16-SOP Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1mA, 20mA
Κύκλωμα 2 x 4:1 Αριθμός μέρους βάσης 74F153
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
74F151ASJ
74F151ASJ
Περιγραφή: MULTIPLEXER DGTL 8INPUT 16SOP
Σε απόθεμα: 4356 pcs
Κατεβάστε: 74F151ASJ.pdf
RFQ
74F156AP-RC
74F156AP-RC
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 900MA 250 MOHM