74F138SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F138SJX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 74F138SJX
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DECODER/DEMUX 1-OF-8 16SOP
Φύλλα δεδομένων: 74F138SJX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74F138SJX
Αριθμός εξαρτήματος 74F138SJX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5377 pcs Φύλλο δεδομένων 74F138SJX.pdf
Τάση τροφοδοσίας Πηγή Single Supply Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τύπος Decoder/Demultiplexer Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOP
Σειρά 74F Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant ανεξάρτητα κυκλώματα 1
Λεπτομερής περιγραφή Decoder/Demultiplexer 1 x 3:8 16-SOP Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1mA, 20mA