74F112SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F112SJX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 74F112SJX
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SOP
Φύλλα δεδομένων: 74F112SJX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74F112SJX
Αριθμός εξαρτήματος 74F112SJX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4470 pcs Φύλλο δεδομένων 74F112SJX.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τύπος JK Type
Trigger Τύπος Negative Edge Σειρά 74F
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Τύπος εξόδου Differential Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός Στοιχείων 2 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 6.5ns @ 5V, 50pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λειτουργία Set(Preset) and Reset Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 19mA
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1mA, 20mA Συχνότητα ρολογιού 105MHz