74F04SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F04SJX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 74F04SJX
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOP
Φύλλα δεδομένων: 74F04SJX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74F04SJX
Αριθμός εξαρτήματος 74F04SJX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4950 pcs Φύλλο δεδομένων 74F04SJX.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-SOP
Σειρά 74F Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Αριθμός εισόδων 6 Αριθμός Κυκλωμάτων 6
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 5ns @ 5V, 50pF λογική Τύπος Inverter
Logic Level - Χαμηλή 0.8V Logic Level - Υψηλή 2V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Inverter IC 6 Channel 14-SOP Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1mA, 20mA