74ALVC16500MTDX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TXRX 18BIT UNIV BUS 56TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 74ALVC16500MTDX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 74ALVC16500MTDX Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5303 pcs Φύλλο δεδομένων 74ALVC16500MTDX.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 56-TSSOP
Σειρά 74ALVC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 18-Bit τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Universal Bus Transceiver
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA Αριθμός μέρους βάσης 74ALVC16500