74ALVC16240DTR
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 74ALVC16240DTR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 74ALVC16240DTR Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5794 pcs Φύλλο δεδομένων 74ALVC16240DTR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-TSSOP
Σειρά 74ALVC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Αλλα ονόματα 74ALVC16240DTROS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Στοιχείων 4 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA Αριθμός μέρους βάσης 74ALVC16240