74ACT16240MTD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 74ACT16240MTD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74ACT16240MTD
Αριθμός εξαρτήματος 74ACT16240MTD Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5309 pcs Φύλλο δεδομένων 74ACT16240MTD.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-TSSOP
Σειρά 74ACT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 4
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Buffer, Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA