74AC240SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74AC240SJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 74AC240SJ
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER INVERT 6V 20SOP
Φύλλα δεδομένων: 74AC240SJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 74AC240SJ
Αριθμός εξαρτήματος 74AC240SJ Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 6V 20SOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4925 pcs Φύλλο δεδομένων 74AC240SJ.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOP
Σειρά 74AC Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Buffer, Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOP Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA
Αριθμός μέρους βάσης 74AC240
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
74AC240SC
74AC240SC
Περιγραφή: IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC
Σε απόθεμα: 183647 pcs
Κατεβάστε: 74AC240SC.pdf
RFQ
74AC240SJX
74AC240SJX