2SD1012G-SPA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRANS NPN 15V 0.7A SPA
Φύλλα δεδομένων: 2SD1012G-SPA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2SD1012G-SPA
Αριθμός εξαρτήματος 2SD1012G-SPA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TRANS NPN 15V 0.7A SPA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5827 pcs Φύλλο δεδομένων 2SD1012G-SPA.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 15V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 80mV @ 10mA, 100mA
transistor Τύπος NPN Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 3-SPA
Σειρά - Ισχύς - Max 250mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3-SIP
Θερμοκρασία λειτουργίας 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Συχνότητα - Μετάβαση 250MHz Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor NPN 15V 700mA 250MHz 250mW Through Hole 3-SPA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 280 @ 50mA, 2V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1µA (ICBO)
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 700mA Αριθμός μέρους βάσης 2SD1012
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2SD1060R-1E
2SD1060R-1E
Περιγραφή: TRANS NPN 50V 5A
Σε απόθεμα: 69402 pcs
Κατεβάστε: 2SD1060R-1E.pdf
RFQ
2SD1012G-SPA-AC
2SD1012G-SPA-AC