1SMC54AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMC54AT3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1SMC54AT3
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 54V 87.1V SMC
Φύλλα δεδομένων: 1.1SMC54AT3.pdf2.1SMC54AT3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1SMC54AT3
Αριθμός εξαρτήματος 1SMC54AT3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.1V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5404 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1SMC54AT3.pdf2.1SMC54AT3.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 54V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 87.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 60V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 17.2A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αριθμός μέρους βάσης 1SMC
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1SMC54CA TR13
1SMC54CA TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Σε απόθεμα: 137065 pcs
Κατεβάστε: 1SMC54CA TR13.pdf
RFQ
1SMC58AT3G
1SMC58AT3G
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 93.6V SMC
Σε απόθεμα: 5409 pcs
Κατεβάστε: 1SMC58AT3G.pdf
RFQ
1SMC54A TR13
1SMC54A TR13