1SMC33AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMC33AT3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1SMC33AT3
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 33V 53.3V SMC
Φύλλα δεδομένων: 1.1SMC33AT3.pdf2.1SMC33AT3.pdf3.1SMC33AT3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1SMC33AT3
Αριθμός εξαρτήματος 1SMC33AT3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 33V 53.3V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5880 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1SMC33AT3.pdf2.1SMC33AT3.pdf3.1SMC33AT3.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 33V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 53.3V
Τάση - Ανάλυση (Min) 36.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1SMC33AT3OSCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 28.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης 1SMC εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1SMC36AT3
1SMC36AT3
Περιγραφή: TVS DIODE 36V 58.1V SMC
Σε απόθεμα: 5937 pcs
Κατεβάστε: 1SMC36AT3.pdf
RFQ
1SMC33A TR13
1SMC33A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Σε απόθεμα: 154180 pcs
Κατεβάστε: 1SMC33A TR13.pdf
RFQ
1SMC30AT3G
1SMC30AT3G
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 30V 48.4V SMC
Κατεβάστε: 1SMC30AT3G.pdf
1SMC33AT3G
1SMC33AT3G