1SMC10AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMC10AT3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1SMC10AT3
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 10V 17V SMC
Φύλλα δεδομένων: 1.1SMC10AT3.pdf2.1SMC10AT3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1SMC10AT3
Αριθμός εξαρτήματος 1SMC10AT3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 10V 17V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5965 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1SMC10AT3.pdf2.1SMC10AT3.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 10V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 17V
Τάση - Ανάλυση (Min) 11.1V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 88.2A