1SMB8.5AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB8.5AT3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 8.5V 14.4V SMB
Φύλλα δεδομένων: 1.1SMB8.5AT3.pdf2.1SMB8.5AT3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1SMB8.5AT3
Αριθμός εξαρτήματος 1SMB8.5AT3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 8.5V 14.4V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 226712 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1SMB8.5AT3.pdf2.1SMB8.5AT3.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 8.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 14.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 9.44V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα 1SMB8.5AT3OSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 41.7A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1690pF @ 1MHz
Αριθμός μέρους βάσης 1SMB εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1SMB85AT3G
1SMB85AT3G
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 85V 137V SMB
Σε απόθεμα: 5981 pcs
Κατεβάστε: 1SMB85AT3G.pdf
RFQ
1SMB8.5AT3G
1SMB8.5AT3G