1SMB54CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB54CAT3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 54V 87.1V SMB
Φύλλα δεδομένων: 1SMB54CAT3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1SMB54CAT3
Αριθμός εξαρτήματος 1SMB54CAT3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.1V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 481179 pcs Φύλλο δεδομένων 1SMB54CAT3.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 54V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 87.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 60V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 170pF @ 1MHz
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης 1SMB
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1SMB54AT3G
1SMB54AT3G
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Σε απόθεμα: 5428 pcs
Κατεβάστε: 1SMB54AT3G.pdf
RFQ
1SMB58CAT3
1SMB58CAT3
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 93.6V SMB
Κατεβάστε: 1SMB58CAT3.pdf
RFQ
1SMB54CAT3G
1SMB54CAT3G