1SMA10CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMA10CAT3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 10V 17V SMA
Φύλλα δεδομένων: 1SMA10CAT3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1SMA10CAT3
Αριθμός εξαρτήματος 1SMA10CAT3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 10V 17V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 201578 pcs Φύλλο δεδομένων 1SMA10CAT3.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 10V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 17V
Τάση - Ανάλυση (Min) 11.1V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA Σειρά Automotive, AEC-Q101
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Αλλα ονόματα 1SMA10CAT3OSTR Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 23.5A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 580pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1SMA10AT3G
1SMA10AT3G
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Σε απόθεμα: 3998 pcs
Κατεβάστε: 1SMA10AT3G.pdf
RFQ
1SM61
1SM61
Κατασκευαστές: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Περιγραφή: SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V
Κατεβάστε: 1SM61.pdf
RFQ
1SMA11AT3
1SMA11AT3
Περιγραφή: TVS DIODE 11V 18.2V SMA
Κατεβάστε: 1SMA11AT3.pdf
1SM817-T
1SM817-T
Κατεβάστε: 1SM817-T.pdf
1SMA10CAT3G
1SMA10CAT3G