1PMT48AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1PMT48AT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1PMT48AT1
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 48V 77.4V POWERMITE
Φύλλα δεδομένων: 1PMT48AT1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1PMT48AT1
Αριθμός εξαρτήματος 1PMT48AT1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 48V 77.4V POWERMITE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4996 pcs Φύλλο δεδομένων 1PMT48AT1.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 48V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 77.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 53.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Powermite
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1000W (1kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-216AA Αλλα ονόματα 1PMT48AT1OS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount