1PMT33AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1PMT33AT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1PMT33AT1
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 33V 53.3V POWERMITE
Φύλλα δεδομένων: 1PMT33AT1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1PMT33AT1
Αριθμός εξαρτήματος 1PMT33AT1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 33V 53.3V POWERMITE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4518 pcs Φύλλο δεδομένων 1PMT33AT1.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 33V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 53.3V
Τάση - Ανάλυση (Min) 36.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Powermite
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1000W (1kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-216AA Αλλα ονόματα 1PMT33AT1OS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) - Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης 1PMT**A εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1PMT33AT3
1PMT33AT3
Σε απόθεμα: 4730 pcs
Κατεβάστε: 1PMT33AT3.pdf
RFQ
1PMT33AT1G
1PMT33AT1G