AFD57-16-26PN-6141
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Φύλλα δεδομένων: AFD57-16-26PN-6141.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFD57-16-26PN-6141 Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2765 pcs Φύλλο δεδομένων AFD57-16-26PN-6141.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα DAFD57-16-26PN-6141
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 26
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AFD57-16-26PN-6141
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 16-26 Εισαγάγετε υλικό Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.305" (33.15mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Cadmium Επικοινωνήστε με το σχήμα Plastic
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AFD57-16-26PN-6117-LC
AFD57-16-26PN-6117-LC
Σε απόθεμα: 3132 pcs
Κατεβάστε: AFD57-16-26PN-6117-LC.pdf
RFQ
AFD57-16-26PN-6117 [V001]
AFD57-16-26PN-6117 [V001]
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: PLUG ASSY
Σε απόθεμα: 3479 pcs
Κατεβάστε: AFD57-16-26PN-6117 [V001].pdf
RFQ
AFD57-16-26PN-6117
AFD57-16-26PN-6117
Περιγραφή: CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS